Jak zhakować czyjś telefon z Androidem i monitorować wiadomości WhatsApp bez dotykania go

Z pewnością widziałeś wiadomości o niektórych bardzo medialnych sprawach, takich jak Oprogramowanie Pegasus od izraelskiej firmy NSO, która może łatwo szpiegować tę aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych. I nie jest to jedyne złośliwe oprogramowanie lub kod do tych celów, istnieje wiele, niektóre są łatwe do znalezienia i pobrania, inne są sprzedawane za pośrednictwem ciemnej sieci. Być może chcesz chronić swoje dzieci przed prześladowcami online, monitorować pracownika, aby zapobiec wyciekom danych firmy lub złapać oszusta. W tym artykule wyjaśniamy najpopularniejsze metody hakowania rozmów na kontach WhatsApp . Z biegiem lat hakowanie kont WhatsApp stało się możliwe, ale istnieje więcej szans, że możesz zostać złapany. Więc użyj komercyjnej aplikacji szpiegowskiej TheOneSpy, aby monitorować i śledzić konta WhatsApp.

  • Nie ma wątpliwości, że ta aplikacja ma największą liczbę abonentów na świecie.
  • MSpy umożliwia przeglądanie w czasie rzeczywistym wszystkich WhatsApp bez ich telefonu.
  • Są zasadniczo takie same, ponieważ czaty WhatsApp i pliki multimedialne są tam również przechowywane bez dodatkowego szyfrowania.

Chociaż miało miejsce kilka incydentów związanych z bezpieczeństwem informacji, WhatsApp jest nadal jednym z najpopularniejszych narzędzi do przesyłania wiadomości błyskawicznych. WhatsApp ma ponad 1,5 miliarda użytkowników i około 500 milionów aktywnych użytkowników dziennie, wysyłających ponad 100 miliardów wiadomości każdego dnia. Bezpieczeństwo WhatsApp korzysta z pełnego szyfrowania, dzięki czemu przechwycone wiadomości są niemożliwe do odszyfrowania. Chociaż jest to dobra wiadomość dla konsumentów, jest to również zła wiadomość dla organów ścigania. O ile firma nie zgodzi się na zapewnienie tylnego wejścia, które umożliwi im dostęp do zapisów komunikacji WhatsApp podejrzanego, funkcjonariusze organów ścigania będą mieli problemy z szyfrowaniem.

Jeśli na koncie jest założone hasło, ale przez okres 45 dni nikt się na to konto nie loguje z tego numeru, to wszystkie dane zostaną wyczyszczone. Mówiąc krótko, po 45 dniach nieużywana Whatsapp z tego numeru dojdzie do usunięcia naszych danych i druga osoba będzie mogła wtedy zarejestrować się za pomocą tego numeru od nowa, na czysto. W ustawieniach przejdź do sekcji „Konto”, a następnie wybierz „Weryfikacja dwuetapowa”. Zobaczysz tu informację o tym, że weryfikacja dwuetapowa wymusi podanie hasła podczas rejestracji tego numeru telefonu w Whatsapp. Atak Pegasus Voice Call umożliwił hakerom uzyskanie dostępu do urządzenia po prostu poprzez wykonanie połączenia głosowego WhatsApp do celu. Nawet jeśli cel nie odbierze połączenia, atak może być kontynuowany, a cel może nie zdawać sobie sprawy, że na jego urządzeniu zainstalowano złośliwe oprogramowanie.

Jak zhakować WhatsApp: 3 sposoby

Te kody są generowane losowo a gdy zostaną przypisane do numeru telefonu, nie będą pokazywane innym użytkownikom. Nie wszystkim przeglądarkom udaje się oszukać sieć WhatsApp, myśląc, że jest to komputer, laptop lub komputer stacjonarny. Jeśli naszej przeglądarce uda się oszukać sieć WhatsApp, zostanie wyświetlony kod kreskowy, czyli kod kreskowy musimy skanować za pomocą terminala, do którego chcemy uzyskać dostęp. Jest to aplikacja, która działa na zapleczu urządzenia docelowego i możesz używać jej potężnych funkcji do szpiegowania i hakowania WhatsApp bez wiedzy osoby docelowej.

Otwórzmy WhatsApp na swoim iphonie, a następnie otwórzmy rozmowę, w której chcemy wysłać GIF. Kliknijmy ikonę “+”, a następnie w wyświetlonym menu wybierzmy “Biblioteka zdjęć i wideo”. Kliknijmy “GIF” u dołu ekranu, a na ekranie zobaczymy kilka GIF-ów. Znajdź ten, który potrzebujemy, a następnie dotknijmy ikonę wysyłania, aby przesłać GIF do innego użytkownika. Użytkownicy Iphone mogą przesłać przez WhatsApp swoje Live Photo jako GIF.

Jak działa WhatsApp?

W przypadku wersji WhatsApp na Androida (i kopii zapasowych na Dysku Google) historia czatu jest zawsze zaszyfrowana, a pliki multimedialne nie. TheOneSpy to jedna z najlepszych aplikacji, które umożliwiają hakowanie aplikacji do biden wygrać emboldens bulls jak rynki wschodzące scream buy obsługi wiadomości społecznościowych na urządzeniu docelowym. Jest to ukryta i niewykrywalna aplikacja szpiegowska, której możesz używać na innym telefonie do monitorowania i śledzenia każdej aktywności w sieci społecznościowej.

Ponownie będziesz potrzebować fizycznego dostępu do telefonu lub OTP, zdobywając zaufanie osoby docelowej. Po zakończeniu rejestracji będziesz musiał zainstalować aplikację na urządzeniu docelowym. Następnie logujesz się do swojej przestrzeni użytkownika, nawigujesz i klikasz opcję „WhatsApp” w menu po prawej stronie. Wyświetli wszystkie działania WhatsApp na urządzeniu docelowym, w tym wiadomości wymieniane w czasie rzeczywistym.

najlepszych multimedialnych odtwarzaczy wideo Open Source Linux, które musisz wypróbować w 2022 roku

Jedynym sposobem na kontrolowanie grupy WhatsApp jest tylko bycie administratorem. Można przenieść to na wyższy poziom i zdecydować się na oprogramowanie szpiegujące, które zdalnie włamuje się do czatów WhatsApp. Niektóre z dobrze znanych nazw to POCWAPP i WSP 3.0 – WhatsApp Scan Pro. Teraz te aplikacje są płatne i dostępne w DarkNet, więc nie jest to coś, co jest często używane, ale to nie anuluje faktu, że dostępne są takie narzędzia, które mogą naruszać twoją prywatność. Klikając w którykolwiek z dwóch linków, przekierowuje mnie do strony internetowej, na której muszę się zarejestrować, aby mieć dostęp do zawartości filmu (drugie wskazanie). Usługa jest całkowicie bezpłatna, ale Muszę podać dane mojej karty kredytowej, w tym kod CVC znaleziony na odwrocie karty (trzecie wskazanie).

Jeśli chcesz włamać się na czyjeś konto i szpiegować WhatsApp ze zdalnej lokalizacji, powinieneś pamiętać, że te procedury są wykonywane przy użyciu profesjonalnego oprogramowania szpiegowskiego. Jak skomentowałem ważne momenty szkolenia przedsiębiorcy w poprzednich sekcjach, jedynym sposobem uzyskania dostępu do konta WhatsApp jest WhatsApp Web. Obecnie nie ma aplikacji, która pozwoliłaby nam to zrobić (w starszych wersjach Androida, jeśli to możliwe).

Jak sprawdzić czy ktoś mnie zablokował na WhatsApp?

Korzystając z narzędzi, takich jak oprogramowanie do monitorowania telefonu komórkowego, nie musisz przejmować się tym, jak włamać się do telefonu z Androidem z komputera. Może nie tylko śledzić lokalizację urządzenia, ale także atakować i monitorować dane urządzenia. Możesz zdalnie monitorować ponad 39 typów danych na docelowym urządzeniu z Androidem, w tym lokalizację GPS, wiadomości, dzienniki połączeń, kontakty, Facebook / WhatsApp / Instagram / Line i inne dane aplikacji. Właściciel urządzenia docelowego nie znajdzie tej aplikacji w telefonie. Po aktywowaniu trybu monitorowania ikona aplikacji do śledzenia telefonu na urządzeniu docelowym zostanie ukryta. Źli aktorzy mogą uzyskać dostęp do informacji o WhatsApp na kilka sposobów, takich jak sieć WhatsApp lub rejestracja Twojego numeru na innym urządzeniu.

Aby nauczyć się czytać czyjeś WhatsApp wiadomości bez ich telefonu, możesz po prostu połączyć aplikację z ich numerem. Uczyć się jak włamać się do kogoś WhatsApp bez ich dostępu do telefonu za pomocą mSpy, po prostu postępuj zgodnie forex week in review z tym podstawowym ćwiczeniem. Hakować WhatsApp wiadomości na iPhonie, mSpy byłoby najlepszym rozwiązaniem. Tracker urządzeń obsługuje zarówno urządzenia po jailbreaku, jak i standardowe, oferując szeroki zakres funkcji.

Aby pomóc Ci wybrać najlepszy sposób na hakowanie WhatsApp wiadomości, możesz dowiedzieć się z ich porównania tutaj. Ponieważ keylogger rejestruje każde naciśnięcie klawisza, umożliwia dostęp nawet do ich usuniętych WhatsApp wiadomości. Po zakończeniu konfiguracji możesz włączyć funkcję keyloggera i przejść do dedykowanej sekcji na swoim mSpy konto, aby wyświetlić wpisane wiadomości. Teraz wystarczy wpisać stary i nowy numer oraz podać unikalny kod uwierzytelniający, aby potwierdzić nowy numer. Teraz w swoim systemie uruchom dowolną przeglądarkę (np. Chrome) i po prostu odwiedź stronę internetową WhatsApp sieć (sieć.whatsapp.com). Chociaż powinieneś wiedzieć, że to WhatsApp technika hakowania poinformuje docelowego użytkownika, że ​​go śledzisz, i będzie mógł ją wyłączyć, kiedy tylko zechce.

Jak włamać się do Whatsapp bez dostępu do telefonu?

Dostęp fizyczny jest niezbędny na telefonie docelowym, aby pobrać niewielką ilość danych w celu wykorzystania technik fałszowania w celu zhakowania WhatsApp. Użytkownicy mogą korzystać z pulpitu nawigacyjnego TheOneSpy i zaplanuj zrzuty ekranu na innym telefonie z aplikacją do obsługi wiadomości. Przechwytuje 5 zrzutów ekranu, a każdy zajmuje 15 sekund, aby zrobić kolejny zrzut ekranu.

Leave a comment